Hodnocení blogu II.

25. října 2014 v 8:24 | Lady moon |  Hodnocení blogů
Před nějakou dobou mi opět přišla žádost o ohodnocení blogu a tak jsem se do toho pustila.

Jestli jsem dobřepochopila tak jde o komiksový blog. Hlavními postavami jsou dva nejlepší kamarádi, kteří jsou brambory . . . Pro začátek bych chtěla říct že tento typ blogu není moje parketa a že se to možná odrazí i v hodnocení. Je to přeci jenom jen můj názor a o ten v této rubrice jde.


1) AKTIVITA

Aktivita je vcelku dobrá protože autor přidává nové díly komiks každé pondělí, úterý, středu a pátek vždy ve 20:20. Proto dostává za aktivitu 9 bodů.

2) PRAVOPIS

Pravopis se mi bude asi hodnotit špatně protože autor je slovák a já se ve slovenštině moc neorientuji, takže podle toho co jsem schopná odhadnout je kvalita článků dobrá. To znamená že za pravopis dostane 7 bodů.

3) PŘEHLEDNOST

Přehlednost je celkem fajn jelikož jsem schopná se v blogu vyznat. (a věřte mi že mám problém něco najít i v některém ze svých blogů) Za přehlednost to tedy bude 6 bodů

4) DESIGN

No design těch komiksů se mi moc nelíbí, ale tento nedostatek docela dobře přebije spousta ikonek. Za design to tedy budou 4 body.


Tak a teď velké sčítaní.

Autor dostal celkem 32 bodů.
Což znamená že dostáááááávááááááááá JEDNIČKU.
Na první pohled bych sice tomuto blogu 1 nedala a bloger má štěstí že nehodnotím kvalitu článků protože mám strašné problémy s pochopením různých vtipů a tyto komiksy jsem opravdu moc nepochopila -_-

No nic, zatím se mějte a pište mi do komentářů, jesli také chcete ohodnotit blog ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terezka Terezka | Web | 7. ledna 2015 v 17:15 | Reagovat

Prosím ohodnotíš mi taky blog?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama