Říjen 2014

25 náhodných otázek

30. října 2014 v 10:40 | Lady moon |  TAGY
1. Máš nějaké domácí mazlíčky?
Ano, víc se o nich můžete dozvědět v rubrice Já

2. Řekni 3 věci, které jsou fyzicky blízko tebe?
Postel, plyšáci, lampa.

3. Jaké je teď počasí?
Slunečné

4. Umíš řídit? Jestli ano, nabourala jsi někdy?
Ne, neumím

5. V kolik hodin jsi dnes vstávala?
Jelikož máme ředitelské volno tak v 9:30

6. Kdy jsi se naposledy sprchovala?
Včera

7. Co byl poslední film, který jsi viděla?
Hvězdy nám nepřály

8. Co říká tvoje poslední zpráva?
Ok

9. Co je tvůj vyzváněcí tón?
"Jízda" z nabídky v mém mobilu

10. Byla jsi někdy v zahraničí?
Ano

11. Máš ráda sushi?
Ne

12. Kde nakupuješ potraviny?
Rodiče nakupují v Lidlu, já jen beru jídlo z lednice

13. Už sis někdy vzala prášky na spaní?
Naštěstí ne

14. Kolik máš sourozenců?
Dva, sestru a bratra

15. Máš stolní počítač nebo notebook?
Notebook

16. Jak stará budeš o tvých dalších narozeninách?
Bude mi krásných 13 let

17. Nosíš kontaktní čočky nebo brýle?
Nosím brýle

18. Barvíš si vlasy?
Vlasy jsem si nabarvila jen jednou a to tak že jsem si udělala růžové proužky takovou tou barvou co se po třetím umytí smeje.

19. Řekni něco, co plánuješ dnes udělat?
Naučit se slovíčka z němčiny

20. Kdy jsi naposledy brečela?
Netuším

21. Tvoje oblíbená pizza?
Margerita (asi se to tak nepíše ale to neřešte)

22. Co máš radši - hamburgery nebo cheesburgery?
Cheesburgery

23. Už jsi někdy byla vzhůru celou noc?
Ne vydržela jsem jen do půl druhé, potom jsem odpadla

24. Jaká je tvá barva očí?
Hnědá

25. Vidíš rodzíl mezi CocaColou a Pepsi?
Ani ne

Moji mazlíčci

29. října 2014 v 10:39 | Lady moon |  Já :)
Dnes vám ukážu svoje mazlíčky. Tedy už jen mazlíčka a povím vám k nim jejich příběh.


V roce 2010 našli moji babička s dědou na chalupě dvě koťata, která byla patrně odložená. Zeptali se všech lidí ve vesnici jestli nejsou jejich ale nikdo se k nim nehlásil. Tak jsme si je vzali. Byla neděle večer když jsem se se svými sourozenci koukala na TV když se odněkud vrátil taťka. Bratr se s ním šel přivítat a najednou se z chodby ozval jeho vysoký hlas: "Hele tady je kočka, a támhkle je další!" Myslela jsem že ho něco kleplo do hlavy ale sma jsem se šla raději podívat. A opravdu uviděla jsem dvě šernobílá koťátka, která se nesměle procházela po dlaždičkách. Rodiče nám vysvětlili kde k nim přišli a že si je můžeme nechat. Byla jsem nadšená a až do desíti hodin večer jsem si s koťaty hrála. Druhý den je rodiče vzali na veterinu. Ukázalo se že to jsou kocourek a kočička a že jsou úplně zdraví. Původně jsme ´je chtěli pojmenovat Brat a Lisa ale nakone se z nich vykluba Tygr a Micinka.
Bydleli jsme v bytě v nejvyšším patře a naše kočky se chodily procházet na střechu. Jednoho dne nám ale Tygříček spadl ale našěstí jsme ho druhý den našli. Byl z celého dobrodružství tak vystresovaný, že strávil celý týden ze pohovkou a ven nešel celý měsíc.
Další kočičí zážitek se udál když jsme se přestěhovali do domu. Kočky chodily deně ven a tak se stalo že Tygr napřišel cel čtyři dny. Nakonec se vrátil zrovna momentě když jsme si myslely že už je po něm.
Poslední Tygrovo dobrodružství se událo letos o prázdninách. Byli jsme na chalupě a kočičky chodily pravidelně ven a obvyklé bylo že zůstali venku i přes noc. Tygr ale zůstal venku 14 + dní což znamená že už se nevrátil. My jsme museli po 14ti dnech odhet spátky domů a co se s Tygrem stalo se už asi nikdy nedovíme.

Mám spoustu fotek našich koček ale vybrala jsem jen jednu kterou sem umístím. ?ějte se hezky a do komentářů mi napište jestli chcete abych vám podávala další zprávy ze života Micinky. Věřte že její život není tak dobrodružný jako Tygrův a čláky budou jen občas ;-)

Micinka


Jedno slovo

29. října 2014 v 10:15 | Lady moon |  TAGY
Rozhodla jsem se , že obsah mého blogu spestřím o tagy a jako první jsem si vybrala tag "jedno slovo"

Tak jdeme na to!!

Mám tu 18 otázek a na každou budu muset odpovědět jen jedním slovem.

1) Tvoje vlasy?
Husté.

2) Oblíbená věc?
Postel :-D

3) Sen z minulé noci?
Netuším

4) Oblíbené pití?
Kofola

5) Vysněné auto?
Ferrari

6) Místnost ve které se nacházíš?
Pokoj

7) Tvůj strach?
Pavouci

8) Co by si chtěla být za 10 let?
Úspěšná maturantka

9) S kým jsi strávila předešlý večer?
Rodina

10) Co nejsi?
Upír

11) Poslední co jsi dělala?
Jedla

12) Co máš na sobě?
Oblečení

13) Tvojé oblíbená knížka?
Neexistuje

14) Tvoje aktuální nálada?
Natěšenost

15) Tvé léto?
Ušlo

16) Kdy ses naposledy smála?
Před pěti minutami

17) Dovolená?
Pohoda

18) V tvé posteli?

Tak to byl můj první tag na tomto blogu. Doufám že se vám líbil a pište mi do komentářů typy na tagy, které by jste rádi na tomto blogu viděli.

Zatím pa pa pa

Lady moon

Mlha života

27. října 2014 v 16:59 | Lady moon |  Témata týdne

Mlha života


Jakmile jsem si přečetla nadpis tohoto tématu napadlo mě hned několik věcí. Nějaké jsou nelogické, ale mě připadají naprosto normální. A právě o tyto myšlenky se s vámi podělím.

1) První co mě napadlo bylo, že pro někoho je část života mlha. Prvních pár let života je pro člověka úplně super. Ale v nějakém roku života přijde "mlha" kterou se člověk musí dlouho prodírat a stěžuje mu to život. Po nějaké době se dostane na konec mlhy a život jde zase dobře do té doby než přijde další mlha.

2) Druhá věc co mě napadla byla, že pro někoho je celý život mlha. Někdo by prostě radši nežil. Týrají ho rodiče/příbuzní, nemá kamarády, zemřela mu přítelky ně či jiná blízká bytost.

Tak to by bylo vše co ě napadlo. Musela jsem maximálně zapojit mozek abych toto splodila a sformulovala, takže si du myšlenku zalít čajem se zázvorem a medem.

Mějte se hezky a zatím pa pa

Já aktuálně :-))

25. října 2014 v 18:49 | Lady moon |  Já :)

ČAU!

Dneska se s vámi podělím o to co momentálně poslouchám za hudbu. Moc toho sece není protože poslouchám pořád jedny písničky do kola, ale i tak . . .

PÍSNIČKA

Momentálně poslouchám hlavně Víno od Chinasky, Leporelo od Ewy Farny a od XindlaX v blbym věku.

INTERPRETI


Tak jako interpereti to budou One Direction a Katy Perry.No tak to bude asi o hudbě vše. Možná se vám to může zdát jako dost odfláknutý článek ale nelamte si s tím hlavu a napište mi do komentářů jak jvalitu článků zlepšit, zároveń mi můžete napsat jméno vašeho blogu který chcete ohodnotit ;-))

Zatím pa pa pa a těším se na vás u dalšího článku

Vaše Lady moon

P.S. užijte si volno!!!

Hodnocení blogu II.

25. října 2014 v 8:24 | Lady moon |  Hodnocení blogů
Před nějakou dobou mi opět přišla žádost o ohodnocení blogu a tak jsem se do toho pustila.

Jestli jsem dobřepochopila tak jde o komiksový blog. Hlavními postavami jsou dva nejlepší kamarádi, kteří jsou brambory . . . Pro začátek bych chtěla říct že tento typ blogu není moje parketa a že se to možná odrazí i v hodnocení. Je to přeci jenom jen můj názor a o ten v této rubrice jde.


1) AKTIVITA

Aktivita je vcelku dobrá protože autor přidává nové díly komiks každé pondělí, úterý, středu a pátek vždy ve 20:20. Proto dostává za aktivitu 9 bodů.

2) PRAVOPIS

Pravopis se mi bude asi hodnotit špatně protože autor je slovák a já se ve slovenštině moc neorientuji, takže podle toho co jsem schopná odhadnout je kvalita článků dobrá. To znamená že za pravopis dostane 7 bodů.

3) PŘEHLEDNOST

Přehlednost je celkem fajn jelikož jsem schopná se v blogu vyznat. (a věřte mi že mám problém něco najít i v některém ze svých blogů) Za přehlednost to tedy bude 6 bodů

4) DESIGN

No design těch komiksů se mi moc nelíbí, ale tento nedostatek docela dobře přebije spousta ikonek. Za design to tedy budou 4 body.


Tak a teď velké sčítaní.

Autor dostal celkem 32 bodů.
Což znamená že dostáááááávááááááááá JEDNIČKU.
Na první pohled bych sice tomuto blogu 1 nedala a bloger má štěstí že nehodnotím kvalitu článků protože mám strašné problémy s pochopením různých vtipů a tyto komiksy jsem opravdu moc nepochopila -_-

No nic, zatím se mějte a pište mi do komentářů, jesli také chcete ohodnotit blog ;-)

Hodnicení blogu

22. října 2014 v 18:16 | Lady moon |  Hodnocení blogů
Ahoj! Je tady první ohodnocený blog tak doufám že se brty přidají i dlaší ;-))

Dnes budu hodnotit blog http://kateinblogoknihach.blog.cz/

1) AKTIVITA

Aktivita této blogerky je celkem vysoká na to že většinu jejích článků tvoří úžasné povídky (doporučuji se poívat) Já sama jsem mám blog s povídkami a trvalo mi celkem dlouho než jsem splodil nějakou kloudnou větu, což znamená, že vycházely články tak jednou do měsíce.
A protože vím že je celkem těžké psát pravidelně povídky s takovouto kvalitou, dávám za aktivitu 7bodů.

2) PRAVOPIS

Blogerka má podle mě opravdu velkou slovní zásobu a proto jsou její články hodně pestré. Pravopis má opravdu výborný a článjy jsou přehledně dělěny odstavci. Proto dávám za pravopis 8 bodů.

3) PŘEHLEDNOST

Jak už jsem u pravopisu řekla, jsou všechny články pěkně odděleny odstavci což rozhodně přidá na přehlednosti celého blogu. A je nutné dodat že odstavců je na celém blogu nespočet. Proto blogerka dostává za přehlednost 10 bodů.

4) DESIGN

Design se mi u tohoto blogu líbí. Je sice asi nutné dodat že znám i lepší, ale toto je zejména povídkoví blog a jde tu hlavně o povídky a ne o to jak moc pestrý je design. Mám ráda blogu na kterých jsou všechny články psané jednou barvou a občas je nějaká pasáž barevně zvýrazněna. Nemám moc v oblibě blogy u ktarých má článek jinou barvu. Je opravdu dost nepříjemné když je jeden článek svítivě zelený, jeho nadpis je svítivě oranžový a nějaké části jsou označeny svítivě růžovou. Už při této představě mě pálí oči :-D
No ale zpátky k tématu. Za design dostane tento blog 5 bodů.

VÝSLEDEK

Tramtadadá!!!!!!
A je tu výsledek.
(dramatická hudba) dadada dadadadá dududadydododó

Hmmm to stačí . . .

Blogerka dostává za svůj blog 30 bodů což znamená že dostává dvojku!!!!!

To mi přijde jako dost dobrý výsledek. Prosím vás jestli někdo přijde na to že jsem body špatně sečetla, neukamenujte mě za to, napište jen do komentáře připomínku na mé mezery v matematice :-))

Zatím ahoj a pište mi do komentářů jesti chcete také ohodnotit blog :-)

25 FAKTŮ O MNĚ

19. října 2014 v 8:48 | Lady moon |  Já :)

ČAU!

DNES TU PRO VÁS MÁM 25 FAKTŮ O MNĚ. PROTOŽE MĚ NENAPADLO NIC LEPŠÍHO A MĚLA JSEM STRAŠNOU CHUŤ NĚCO NAPSAT, VZNIKLO TOHLE.

1. JE MI 13 LET
2. MOJE PŘEZDÍVKA JE LADY MOON
3. MILUJI KOČKY
4. MOJE OBLÍBENÉ JIDLO JSOU BUCHTIČKY S KRÉMEM :-))
5. MILUJI ČOKOLÁDU
6. MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ BARVA JE ČERVENÁ
7. RÁDA BYCH SE PODÍVALA DO NARNIE
8. NEJRADĚJI ZE VŠECH ROČNÍCH OBDOBÍ MÁM PODZIM
9. NEJMÍŇ RÁDA MÁM JARO
10. JSEM HROZNĚ UPOVÍDANÝ ČLOVĚK
11. OBČAS SE STYDÍM I PŘED VLASTNÍMI SOUROZENCI
12. MŮJ OBLÍBENÝ ČAJ JE MAGIC MOMENTS
13. NESNÁŠÍM PONDĚLKY
14. RÁDA JEZDÍM NA KONI
15. RÁDA SE SMĚJU
16. JSEM STRAŠNĚ LOCHTIVÁ
17. NEBAVÍ MĚ NĚMČINA, ČEŠTINA, FYZIKA A MATEMATIKA
18. ZE VŠECH PŘEDMĚTŮ MÁM NEJRADĚJI ANGLIČTINU A VÝTVARKU
19. NEUMÍM ZPÍVAT
20. NEMÁM RÁDA KOPROVOU OMÁČKU
21. NEJSEM VĚŘÍCÍ
22. ČTU KNÍŽKY PODLE www.ctenipomaha.cz
23. JE TEPRVE ŘÍJEN A JÁ UŽ MÁM PŘEČTENOU CELOU POVINNOU ČETBU
24. BOJÍM SE PAVOUKŮ
25. NEMÁM RÁDA TĚLOCVIKTAK A TO JE VŠE. MOŽNÁ SE VÁM ZDÁL ČLÁNEK ODBYTÝ ALE TÍM SE NETRAPTE A NAPIŠTE MI DO KOMENTÁŘŮ TIPY NA DALŠÍ ČLÁNKY

ZATÍM AHOJ VAŠE

LADY MOON

Hodnocen blogů

17. října 2014 v 21:48 | Lady moon |  Hodnocení blogů

ČAU!

Rozhodla jsem se že budu hodnotit cizí blogy. Což pro Vás znamená že jestli chcete znát můj názor na VÁŠ blog tak mi na pište do komentářů jméno blogu který chcete ohodnotit.

HODNOTIT BUDU:

-aktivitu
- pravopis
- přehlednost
- design

HODNOTIT BUDU PODLE:

- Za každou kategorii můžete dostat 10 nebo jen 1 bod, čím víc bodů tím lepší blog
- Podle této stupnice ohodnotím blog jako ve škole:

40 - 30 bodů - 1
30 - 20 bodů - 2
20 - 15 bodů - 3
15 - 10 bodů - 4
10 - 0 bodů - 5

Ještě upozorňuji, že je to všechno můj názor a neberte si mé hodnocení osobně


Lady moon

Moji blíbení youtubeři

17. října 2014 v 19:02 | Lady moon |  Moje nejoblíbenější . . .

ČAU!

Dneska vám představím moje nejoblíbenější youtubery.


SMUSA

Koukám se na jeho letsplaye. Ne že by mě bavilo koukat se jak někdo hraje nějakou hru, ale strašně mě baví ty jeho keci k tomu. Přišla jsem na něj díky jeho vlogu o kopírováni.

GOGO

No co dodat prostě klasika . . .

LENČA A MYŠKA

Přišla jsem na ně díky jejich ametérskému filmu "kámošky na celý život". Tak se mi líbil že jsem ještě ten den shlédla všechna jejich videa a dodnes je sleduji.

VIVISHMIVI

Mám jí hrozně ráda, protože jsme si strašně podobné a máme stejný vkus. Sluší jí to s Pleckou8 :-*

DŽEJDÝ

Její nejlepší video je "abeceda tanců".

ATI SHOW

Nevím proč na něj koukám ale koukám se na něj ;-) Nejlepší vide je "Draw my life"

VIRAL BRODHERS

Když dřív vycházela videa ceklem často měla jsem je ráda. Teď když vyjde jednou za čtvrt roku pomsta tak to stojí za houby :-((


TAK TO JE PRO DNEŠEK VŠE, MĚJTE SE A AHÓÓJ


VAŠE Lady moon